Rozwiązujemy problemy z włosami!

- Klinika Włosów SecondHair Clinic -

SecondHair Clinic to miejsce, w którym rozwiązujemy problemy z włosami. Na ogół są to: wypadanie włosów, łysienie plackowate, androgenowe, genetyczne przerzedzenie czy też utrata włosów będąca następstwem różnego rodzaju chorób, chemioterapii, naświetlań, wypadków, czy po prostu stresującego trybu życia.

W Klinice Włosa staramy się rozwiązywać problemy osób, które nie są zadowolone z ilości czy wyglądu włosów na głowie, niezależnie od tego jakie jest tego podłoże.

Dążymy do skutecznego rozwiązania problemów braku włosów za pomocą nowoczesnych, bezbolesnych, niechirurgicznych metod leczenia, uznając przeszczep włosów i wszelkie metody inwazyjne za ostateczność. Rozszerzając cały czas swoją ofertę i rozwijając umiejętności oferujemy usługi dla osób, które chcą mieć piękne włosy.

Proponujemy wyłącznie efektywne i sprawdzone metody na łysienie i wypadanie włosów. Zapewniamy pełną anonimowość i intymną atmosferę w kameralnych wnętrzach. Dzięki nam znów zaczniesz cieszyć się życiem.

olga-borys-600x375
dorota_gardias-600x375

Alchemia Zdrowia i Urody
z wizytą Klinice Włosa SecondHair Clinic

Zabiegi

Trychologia

Celem Trychologii jest rozpoznanie typu schorzenia oraz przyczyn, które można zidentyfikować za pomocą badania mikrokamerą. Diagnozowanie to polega na analizie skóry głowy i włosów w 200-krotnym powiększeniu, celem postawienia właściwej diagnozy stanu skóry głowy, ocenienia kondycji włosów i ich korzeni.

Czytaj więcej…

Analiza pierwiastkowa

Analiza pierwiastkowa włosa to badanie laboratoryjne, które bada skład pierwiastków śladowych w organizmie.

Czytaj więcej…

Laser hełmowy Oaze
Specjalistyczne zabiegi

Jedyny na świecie opatentowany hełmowy laser stymulujący ukrwienie i wzrost włosów i skutecznie hamujący ich wypadanie.

Czytaj więcej…

Naświetlenia – Świetlny grzebień UV

Naświetlanie włosów i skóry głowy specjalistyczną lampą poprawia ukrwienie cebulek a tym samym spowalnia proces wypadania włosów.

Czytaj więcej…

Elektrostymulacja – Grzebień Triada

Grzebień Triada to urządzenie przeznaczone do elektrostymulacji cebulek włosowych. Podczas tego zabiegu elektrody dotykają skóry głowy i przekazują do niej impulsy elektryczne.

Czytaj więcej…

Mezoporacja

Mezoporacja to innowacyjna metoda, połączenie idei i działania mezoterapii igłowej i bezigłowej. Działanie nie wymaga ingerencji igły i jest bezbolesne.

Czytaj więcej…

Mikropigmentacja

Mikropigmentacja skóry głowy HFS – rewelacyjny sposób na łysienie i kamuflaż blizn w wersji HI TECH.

Czytaj więcej…

Darsonval SPA excellence

To doskonałe urządzenie stosowane między innymi przy łojotoku, łysieniu łojotokowym oraz przedwczesnym wypadaniem włosów. Zwalcza łupież, przetłuszczanie się włosów, przeciwdziała wydzielaniu nadmiernego łoju przez skórę głowy.

Czytaj więcej…

Masaż próżniowy

Masaż próżniowy jest stosowany do pobudzania zakończeń nerwowych co powoduje zwiększony przepływ krwi. Sprzyja wchłanianiu i przenikaniu produktów do pielęgnacji włosów w głąb skóry.

Czytaj więcej…

Karboksyterapia

Jest to mało inwazyjna i bezpieczna metoda stosowana do walki z łysieniem – wzmacnia i regeneruje cebulki włosowe oraz zapobiega dalszej utracie włosów. Stosowana jest także przy łuszczycy.

Czytaj więcej…

Kuracje

kuracje-logos

Nioxin – Zabieg Dermabrazja
DAVINES NaturalTech
RUEBER TricoSystem

Więcej…

Kosmetyki

kosmetyki

Dermokosmetyki
NIOXIN
DAVINES NATURALTECH
RUEBER TricoSystem
SpeLa 707

Preparaty maskujące
TOPPIK
COUVRE
FullmoreSurethik

Więcej…

CIERPISZ Z POWODU ŁYSIENIA?
MARTWI CIĘ WYPADANIE WŁOSÓW?

POTRAFIMY CI POMÓC
UMÓW SIĘ NA KONSULTACJE

Przed i po

Prezentujemy Państwu zdjęcia Klientów, którzy zaufali nam i naszej innowacyjnej metodzie. Zyskali pewność siebie, piękne włosy i poczucie swobody w każdej sytuacji. A oto ich metamorfozy…

ZOBACZ WIĘCEJ

Opinie naszych klientów

Pomaga Pan swoją pracą i fachowością ludziom zdesperowanym, nieśmiałym i zamkniętym w sobie. Brak włosów to problem wielu osób. Proszę dalej to kontynuować, by tacy jak ja uzyskali z Pana rąk pomoc. Włosy, które odebrałem zmieniły mój wizerunek, pomogły mi w pracy i życiu osobistym.
Dziękuję

Naprawdę piękne sa te włosy. Nie wyobrażałam sobie nawet takiego efektu z wielką przyjemnością ogladam się teraz w lustrze. Mam już wypróbowane 3 warianty ich układania, pięknie słuchają. Widzę w oczach kobiet wreszcie zazdrość a w męskich podziw.
Bardzo dziekuję. Wreszcie kobieta

Chciałem po prostu podziękować i wyrazić swoje uznanie, bo byłem pełen obaw. Ale odbierając włosy uspokoiłem się. Wyszła fajna męska fryzura, bardzo podobna do tej co miałem wcześniej. Dziękuję również za fachowe informacje o jej pielęgnacji i mocowaniu.

ZOBACZ WIĘCEJ

Metamorfoza Magdaleny Prokopowicz
Secondhair Systems

Bądź piękna cały czas” to cykl działań naszej firmy mający na celu pokazanie, że łysienie, wypadanie włosów, ogólnie brak włosów, tymczasowy lub ciągły, to nic strasznego. Obecnie rozwiązania są tak różnorodne i zaawansowane, że można wyglądać pięknie cały czas.

Warsztaty zorganizowane przy pomocy oraz udziale firm i fundacji miały na celu zapoznanie z możliwościami uzupełnienia ubytków włosów.

Mieliśmy ten ogromny zaszczyt poznać i zaprosić do współpracy Panią Magdalenę Prokopowicz, Prezesa Fundacji Rak&Roll. Tym bardziej jesteśmy dumni, że Pani Magdalena zaufała nam i naszej innowacyjnej metodzie uzupełnienia włosów.

Pani Magdalena, która cały czas wspierała osoby dotknięte chorobą, udowodniła, że cały czas, pomimo choroby, można emanować pozytywną energią i wyglądać pięknie.

Czytaj więcej….

Z NASZEGO BLOGA

zobacz wszystkie wpisy na blogu SecondHair Clinic.