CIERPISZ Z POWODU ŁYSIENIA?

Potrafimy Ci pomóc!

SecondHair Clinic jest częścią firmy Rokoko Hair Company Group. –   rokokocompany.pl

Firma Rokoko istnieje na rynku polskim od 1999 roku, jesteśmy polską firmą rodzinną, w której doświadczenie zawodowe przekazywane jest z pokolenia na pokolenie od ponad 50 lat.

Rozpoczęliśmy działalność otwierając ekskluzywny salon fryzjerski na Warszawskiej Pradze.
Przez kilka kolejnych lat udało nam się otworzyć sieć sklepów Beaute de Femme oraz stać się największym dystrybutorem certyfikowanych peruk medycznych i preparatów na wypadanie włosów na terenie Polski zaopatrując sklepy medyczne, perukarnie i salony fryzjerskie.

Wisienką na torcie stała się Klinika Włosa SecondHair Clinic, z której jesteśmy najbardziej dumni i gdzie serdecznie zapraszamy.

logo-400x126

Nasza Misja

SecondHair Clinic to miejsce, które powstało z miłości do włosów.

Zapraszamy każdego kto cierpi z powodu utraty włosów i pragnie poprawić swój wygląd.
Celem Kliniki SecondHair Clinic jest likwidacja skutków takich schorzeń jak: łysienie plackowate, androgenowe, bliznowaciejące, telogenowe, genetyczne, przerzedzenie lub utrata włosów, będące skutkiem różnorodnych chorób, chemioterapii, wypadków, naświetlań, stresującego trybu życia, oraz wielu innych jak np. trichotillomania.

To tu nasz doświadczony zespół trychologów, konsultantów i fryzjerów/stylistów pomoże Ci odzyskać zdrowe, piękne włosy.

Jesteśmy po to by Wam pomóc.
Inwestując w najnowsze technologie i wykorzystując trendy, jesteśmy gotowi by zaprosić Państwa do skorzystania z szerokiego wachlarza naszych usług oraz różnorodnej oferty produktów maskujących czy dermokosmetyków światowych marek takich jak : Nioxin, Davines NaturalTech czy Rueber Tricosystem.

Jesteśmy dumni, że stworzyliśmy dla Państwa ofertę najnowocześniejszych badań tj. Trychologiczne badanie skóry głowy, włosów oraz ich cebulek czy Analiza pierwiastkowa włosa, innowacyjnych zabiegów tj. Mezoporacja, Laser hełmowy Oaze, Mikropigmentacja skóry głowy oraz indywidulanych konsultacji, które mają na celu nie tylko określenie przyczyn, dlaczego włosy nie są piękne, gęste i zdrowe , ale przede wszystkim jak sprawić by takie były.
Z chęcią precyzyjnie dobierzemy do Państwa potrzeb indywidualny program zabiegowy lub zaproponujemy innowacyjne rozwiązania na wypadanie włosów i łysienie.

Szczycimy się tym, że w naszej ofercie posiadamy innowacyjną, niechirurgiczną metodę uzupełnienia włosów SecondHair Systems®, która jest całkowicie bezpieczna i bezbolesna.
Nie ma żadnych ograniczeń zdrowotnych i wiekowych, doskonała dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Można nią uzupełniać wszystkie ubytki bez względu na rodzaj łysienia.
Sprawdź sam, a efekt przejdzie Twoje najśmielsze oczekiwania. Dzięki SecondHair Systems® będziesz czuć się swobodnie w każdej sytuacji, a nowe włosy pozwolą Ci cieszyć się życiem jak dawniej.

Jedną z form leczenia może być uzupełnianie i zagęszczanie włosów, w niektórych sytuacjach wymagany może być przeszczep włosów, ale główny nacisk kładziemy na niechirurgiczne leczenie łysienia i wypadania włosów.

Naszym celem jest skuteczne rozwiązanie problemów braku włosów za pomocą nowoczesnych, bezbolesnych, skutecznych i niechirurgicznych metod. Rozszerzając cały czas swoją ofertę i rozwijając umiejętności oferujemy usługi dla osób, które chcą mieć piękne włosy.

Proponujemy wyłącznie efektywne i sprawdzone metody. Zapewniamy pełną anonimowość i intymną atmosferę w kameralnych wnętrzach.
Jako firma cenimy sobie jakość i dyskrecję.

znów zaczniesz cieszyć się życiem…