image_109

SecondHair Systems® to nowoczesna i innowacyjna metoda uzupełniania włosów.
Jest całkowicie bezpieczna, nie powoduje żadnych powikłań, dyskomfortu, ani co bardzo istotne bólu. Dzięki temu może z niej korzystać każdy bez względu na wiek czy stan zdrowia.


SecondHair Systems®
to rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie są usatysfakcjonowani wyglądem i kondycją swoich włosów.
To skuteczny sposób na łysienie i wypadające włosy jak i na cienkie, rzadkie włosy. Pozwala na nieinwazyjne zagęszczanie włosów, a także uzupełnienie wszelkiego rodzaju ubytków włosów powstałych przez łysienie (androgenowe, plackowate, bliznowaciejące i inne), choroby, urazy, oparzenia, chemioterapię czy naświetlanie.

Jest to niechirurgiczna i nieinwazyjna metoda uzupełniania włosów, skuteczna na łysienie i wypadanie włosów, która nie niesie ze sobą żadnego ryzyka, a pozwala uzyskać doskonale naturalną fryzurę.

Każda osoba jest dla nas wyjątkowa a jej problem szczególny, dlatego proponowane rozwiązania są zawsze indywidualne i niepowtarzalne. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, najwyższej jakości materiałom, naszemu wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalnej obsłudze, masz pewność znakomitego i naturalnego efektu zarówno w przypadku problemów z łysieniem, wypadaniem włosów jak i przy zagęszczaniu włosów zbyt rzadkich.

Sprawdź sam, a efekt przejdzie Twoje najśmielsze oczekiwania

Wybierając SecondHair Systems® wybierasz w pełni naturalny wygląd i swobodę każdego dnia.

Koniec ze sztucznie wyglądającymi perukami, tupetami czy nieskutecznymi przeszczepami włosów.
SecondHair Systems® to pewna i bezpieczna metoda na łysienie i wypadanie włosów, dzięki której zapomnisz o problemach z włosami. Będziesz mógł w pełni cieszyć się życiem, bez stresu, że zdarzy się coś niespodziewanego, bez nerwowego zerkania w lustro.

Chcesz pływać, wirować w tańcu, biegać w maratonach? Z SecondHair Systems® nie musisz rezygnować ze swoich hobby i marzeń, nie musisz się ograniczać i być przesadnie ostrożny. Nowe włosy pozwolą Ci na pełną swobodę w każdej sytuacji, możesz w nich także spać.

SecondHair Systems® to nowoczesna, bezbolesna, niewywołująca uczuleń ani podrażnień, a co najważniejsze skuteczna metoda na łysienie, wypadające włosy a także na rzadkie i cienkie włosy.
Dzięki SecondHair Systems® zyskasz naturalny efekt do złudzenia przypominający Twoje prawdziwe włosy. Jeśli masz problem łysieniem i wypadaniem włosów lub po prostu zastanawiasz się jak zagęścić włosy to jest to rozwiązanie właśnie dla Ciebie.