QuatroSkin-1000x200
Czyli unikalne rozwiązanie opracowane i zaprojektowane przez doświadczonych specjalistów dla osób borykających się z trwałymi ubytkami włosów, znacznymi przerzedzeniami i łysieniem.

Jego główne cechy to:

  • Niesamowity komfort użytkowania
  • Trwałość
  • Naturalność
  • Przewiewność

Jest idealne do codziennego użytkowania, pozwala zapomnieć o problemach z włosami w życiu codziennym, zachowując dyskretny wygląd i łatwość mocowania.

Poznaj więcej szczegółów rozwiązania podczas konsultacji.

UltraFlexSkin-1000x200
To rozwiązanie stworzone jest specjalnie dla osób marzących o innej fryzurze, której nie mogą osiągnąć z własnych włosów. Nasze doświadczenie umożliwiło nam stworzenie rozwiązania, które łączy oczekiwania klienta z realnymi możliwościami.

Jest dla osób z przerzedzeniami, zakolami, mających rzadkie włosy i dla tych, które cierpią na ich wypadanie.

Głównym założeniem tego systemu włosów jest zwiększenie pewności siebie i komfort noszenia, a przede wszystkim jego niezauważalność dla otoczenia.

Dzięki UltraFelxSkin możesz stać się posiadaczem swojej wymarzonej fryzury, zmienić swój wizerunek i zrealizować marzenia!

Nasi konsultanci są gotowi do pomocy.
(telefon, czat na żywo, e-mail)
Kontakt z konsultantem

Włosy, bez względu na płeć i wiek stanowią atrybut i ozdobę człowieka.

Utrata włosów to nie tylko zwykły ubytek w wyglądzie fizycznym ale również duży problem psychiczny, który odbiera nam pewność siebie i dobre samopoczucie.

Nowoczesne rozwiązania SecondHair Systems- dające poczucie komfortu, pewności siebie i atrakcyjności są dobrym rozwiązaniem dla wszystkich. Metoda jest bezbolesna i nieinwazyjna, co powoduje, że może być używana również przez dzieci. Prostota i szybkość mocowania sprawiają, że są idealne na co dzień.

Indywidualne podejście do każdego Klienta i poznanie jego oczekiwań pozwala nam dopasować rozwiązanie w 100% do jego potrzeb.

SecondHair Systems® jest przeznaczona dla osób, które zmagają się z takimi problemami jak wypadanie włosów, łysienie (m.in. typowe łysienie androgenowe czy łysienie plackowate), które straciły włosy w wyniku choroby, przebytych urazów, oparzeń, chemioterapii. Nasza metoda daje możliwość uzyskania wymarzonej, a przede wszystkim naturalnie wyglądającej fryzury wszystkim, którzy są niezadowoleni ze swoich włosów.

Przed i po

Prezentujemy Państwu zdjęcia Klientów, którzy zaufali nam i naszej innowacyjnej metodzie. Zyskali pewność siebie, piękne włosy i poczucie swobody w każdej sytuacji. A oto ich metamorfozy…

ZOBACZ WIĘCEJ

Opinie naszych klientów

Pomaga Pan swoją pracą i fachowością ludziom zdesperowanym, nieśmiałym i zamkniętym w sobie. Brak włosów to problem wielu osób. Proszę dalej to kontynuować, by tacy jak ja uzyskali z Pana rąk pomoc. Włosy, które odebrałem zmieniły mój wizerunek, pomogły mi w pracy i życiu osobistym.
Dziękuję

Naprawdę piękne sa te włosy. Nie wyobrażałam sobie nawet takiego efektu z wielką przyjemnością ogladam się teraz w lustrze. Mam już wypróbowane 3 warianty ich układania, pięknie słuchają. Widzę w oczach kobiet wreszcie zazdrość a w męskich podziw.
Bardzo dziekuję. Wreszcie kobieta

Chciałem po prostu podziękować i wyrazić swoje uznanie, bo byłem pełen obaw. Ale odbierając włosy uspokoiłem się. Wyszła fajna męska fryzura, bardzo podobna do tej co miałem wcześniej. Dziękuję również za fachowe informacje o jej pielęgnacji i mocowaniu.

ZOBACZ WIĘCEJ