image_112

Możemy śmiało powiedzieć, że SecondHair Systems® to rozwiązanie dla każdego i nie jest to pusty frazes. To doskonała rozwiązanie na wypadanie włosów i łysienie kobiet, mężczyzn jak i dzieci.

SecondHair Systems® jest przeznaczony dla osób, które zmagają się z takim problemem jak łysienie (m.in. typowe łysienie androgenowe czy łysienie plackowate), które straciły włosy w wyniku choroby, przebytych urazów, oparzeń lub chemioterapii. Nasza metoda na łysienie i wypadanie włosów daje możliwość uzyskania wymarzonej, a przede wszystkim naturalnie wyglądającej fryzury wszystkim, którzy są niezadowoleni ze swoich włosów.

Z SecondHair Systems® poprawisz swój wygląd komfortowo i bezboleśnie oraz położysz kres swoim kłopotom z włosami.

Znowu będziesz mógł poczuć się swobodnie i pewnie siebie, nowe włosy pozwolą Ci w pełni cieszyć się życiem.

SecondHairSystems® jest polecany dla:

  • osób łysych lub łysiejących, zarówno z przyczyn chorobowych jak i naturalnych
  • osób pragnących ulepszyć swoją fryzurę pod względem gęstości, długości i wyglądu
  • osób, które nie chcą chirurgicznej transplantacji włosów
  • osób niezadowolonych z efektu przeszczepu włosów (zagęszczamy po przeszczepie)
  • osób, które są świadome skutków innych sposobów przedłużania i zagęszczania włosów
  • osób po chemioterapii
  • osób, które cenią sobie wygodę i indywidualnie tworzone produkty

Systemy SecondHair® dla dzieci

image_153

Ciężka choroba dziecka to bardzo trudne doświadczenie. Bezsilność rodziców staje się jeszcze bardziej dotkliwa, gdy w wyniku choroby dziecko traci włosy i cierpi z powodu odrzucenia przez kolegów, ich drwin i złośliwości.

Także samo dziecko ogromnie przeżywa utratę włosów, rodzą się w nim kompleksy, spada samoocena, co może mieć wpływ na całe jego dorosłe życie. Dlatego my dorośli powinniśmy zrobić co w naszej mocy, żeby zmienić jego sytuację. Na szczęście nie jesteśmy w sytuacji bez wyjścia, doskonałe rozwiązanie na wypadanie włosów i łysienie dzieci stanowi SecondHair Systems® innowacyjna metoda uzupełniania włosów.

SecondHair Systems® to wyłącznie najlepszej jakości, hipoalergiczne materiały – przepuszczająca powietrze silikonowa mikroskóra, bezpieczne i niewidoczne mocowanie oraz doskonałej jakości włosy.

Nowe włosy dziecka będą wyglądać w pełni naturalnie i dadzą mu pełną swobodę by cieszyć się beztroskim dzieciństwem. Maluch będzie mógł znowu poczuć się w pełni akceptowany, radośnie bawić się z rówieśnikami, co z pewnością pomoże w walce z chorobą i szybkim powrocie do zdrowia. SecondHair Systems to doskonały sposób na łysienie dzieci. To rozwiązanie na wypadające włosy pozwoli Państwa pociechom nie tylko odzyskać włosy ale również pewność siebie i poczucie własnej wartości.