SecondHair Systems® w doskonały sposób zastąpi ubytki czy całkowicie utracone włosy. Jednocześnie wygląda bardzo naturalnie, atrakcyjnie i estetycznie.
Po umocowaniu osnowy nie dojrzymy gołym okiem różnicy pomiędzy mikroskórą systemu a skórą głowy, ani nie zauważymy linii u nasady włosów. Niepotrzebne są obawy, że włosy się przesuną lub spadną, ich mocowanie jest bardzo mocne i niezwykle precyzyjne. Włosy nie wymagają szczególnej pielęgnacji, mogą być myte jak własne. Uzupełnienie jest tworzone na indywidualne zamówienie, unikalne, różni się rodzajem i kształtem bazy, rodzajem włosów, ich gęstością i długością, kolorem, wyglądem fryzury.

image_103
image_359
image_104
image_358
image_105
image_360

Jeśli chcesz wybrać najlepszą dla siebie metodę mocowania systemu, oto na co koniecznie powinieneś zwrócić uwagę

 • GRUBOŚĆ BAZY

  Nazywana bywa również mikroskórą, to do niej mocowane są bardzo precyzyjnie włosy imitując tym samym naturalny porost. Grubość mikroskóry może wynosić od 0,03 do 4 milimetrów. Oczywiście, im cieńsza, tym jest lepsza, bo mniej wyczuwalna.

 • PRZEZROCZYSTOŚĆ BAZY

  Całkowicie transparentne bazy, dają najbardziej naturalny efekt. Istnieją metody, w których stosowane są bazy nieprzezroczyste, mające imitować kolor skóry.

 • ELASTYCZNOŚĆ BAZY

  Baza wykonana z materiałów najwyższej jakości doskonale dopasowuje się do kształtu głowy. To zapewnia maksymalną wygodę w każdej sytuacji. Jeśli baza nie jest elastyczna, noszenie jej jest dość niewygodne.

 • PRZEPUSZCZALNOŚĆ POWIETRZA

  Baza powinna „oddychać” czyli posiadać specjalne pory przez które dostaje się powietrze. Tylko wówczas skóra ma odpowiednią wentylację i nie poci się.

 • RODZAJ, DŁUGOŚĆ, GĘSTOŚĆ WŁOSÓW

  W uzupełnieniach systemowych wykorzystuje się różnego rodzaju włosy. Podstawowym podziałem jest podział na naturalne i syntetyczne. Włosy naturalne dzielą się natomiast na europejskie, słowiańskie i azjatyckie, mogą one być silikonowane lub niesilikowane.