Bardzo się cieszymy, że jako Klinika Włosa i Beaute de Femme otrzymaliśmy status „Przyjaciela Zwrotnika Raka” i postaramy się, służąc wiedzą i doświadczeniem, wspomagać wszelkie działania portalu, które mają na celu pomoc Pacjentom Onkologicznym.

Portal onkologiczny Zwrotnik Raka powstał w 2012 roku. Wspólne zainteresowania, zdobyte wykształcenie oraz osobiste doświadczenia wpłynęły na to, że postanowiono stworzyć przyjazny, profesjonalny i merytoryczny serwis, za pośrednictwem którego użytkownicy znajdą praktyczne informacje i najświeższe doniesienia z zakresu leczenia onkologicznego, profilaktyki antynowotworowej oraz psychoonkologii.
Celem i filozofią działalności portalu jest promowanie antyrakowego stylu życia, wspieranie pacjentów chorych onkologicznie oraz współpraca ze wszystkimi organizacjami i podmiotami, które podejmują działania w zakresie walki z nowotworami.
Prognozy są bezwzględne – na nowotwór złośliwy zachoruje w ciągu swojego życia co czwarty Polak, a co piaty z tego powodu umrze.
Aby zmienić ten stan rzeczy, potrzeba skoordynowanych działań. Nie mamy wpływu na organizację i pracę służby zdrowia, ale możemy spróbować poprawić naszą świadomość prozdrowotną na ten temat.
Ekspedycja na życiowy Zwrotnik Raka może przydarzyć się każdemu z nas! Warto wyruszyć przygotowanym!
Więcej informacji na www.zwrotnikraka.pl