Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego salonu.
Nasza strategia działania zakłada przede wszystkim świadczenie najwyższej jakości usług fryzjerskich, nieustanne doskonalenie zawodowe personelu, zapewnienie niezbędnej i szerokiej informacji na temat oferty, oraz pro aktywne nastawienie do Klienta.

Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie w branży i nowatorskie podejście do sztuki, jaką jest fryzjerstwo. Zamiłowanie do zawodu i chęć doskonalenia swoich umiejętności pozwoliły na stworzenie szerokiej gamy usług fryzjerskich – począwszy od strzyżenia, przez koloryzacje, trwałe, upięcia – a skończywszy na zabiegach regeneracyjnych, oraz przedłużania i uzupełniania włosów.

Prowadzimy także sprzedaż profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji, stylizacji oraz przeciw wypadaniu włosów.

Dysponujemy wykwalifikowanym personelem, który zadba o Państwa wygląd i dobre samopoczucie, postara się sprostać oczekiwaniom, doradzi najlepsze rozwiązanie, ale przede wszystkim wysłucha Państwa propozycji.

Podczas wizyty w salonie mogą się Państwo odprężyć i zrelaksować przy filiżance aromatycznej kawy lub herbaty, przejrzeć prasę, spędzić czas w przyjaznej atmosferze.

Zapisy przyjmujemy drogą telefoniczną lub bezpośrednio w salonie.

Mamy nadzieję, że oferowane w „Rokoko” usługi spotkają się z Państwa zainteresowaniem i zachęcą do osobistej wizyty, a stałych Klientów utwierdzą jedynie w przekonaniu, że decydując się na współpracę z nami, dokonali właściwego wyboru.

Zapraszamy Państwa do naszego salonu w Warszawie, ul. Zamoyskiego 43 (Jesteśmy pomiędzy Teatrem Powszechnym, a Wedlem
po przeciwnej stronie ulicy).

Numery telefonu do recepcji 22 871 94 25 lub 501 893 271, oraz e-mail recepcja@rokokofryzjer.pl.

Usługi

  • Strzyżenie. Ma niewątpliwie wpływ na kondycję naszych włosów – regularnie wykonane, poprawi strukturę włosa, a w efekcie sprawi, że włosy będą zdrowe i lśniące. Damskie, męskie czy dziecięce ma jeden i ten sam cel. Ma określić charakter naszej fryzury i naszą osobowość. Strzyżenie służy przede wszystkim do idealnego wymodelowania kształtu głowy. Każdy z nas jest inny, ma różne potrzeby, inny kształt głowy, twarzy, inną mimikę i inaczej się porusza. Tak i nasze włosy wymagają indywidualnego podejścia.
  • Koloryzacja. W naszym salonie wykonujemy różnego rodzaju koloryzacje: farby, refleksy, baleyage, a także dekoloryzacje. Zawsze jednak pamiętając o odpowiedniej pielęgnacji włosów podczas zmiany koloru. Pracujemy na profesjonalnych farbach marki Wella.
  • Trwała ondulacja. Zabiegi te polegają na zmianie struktury włosa i nadaniu mu kształtu za pomocą wałków. Czasami klienci decydują się na ten zabieg nie tyle dla loków co dla uzyskania puszystości i chęci zwiększenia objętości włosów.
  • Fryzury okolicznościowe. Fryzury na ślub, studniówka, chrzest, komunia, urodziny, sylwester, czy po prostu karnawał. Inspiracji jest wiele: ciężkie, duże, klasyczne koki; burze loków; gładkie kucyki czy może warkocze. Nasi fryzjerzy chętnie pomogą w wyborze fryzury odpowiedniej do włosów, twarzy, figury, dodatków, oraz okazji na jaką ma być stworzona.
  • Regeneracje. Aby przywrócić włosom zdrowy wygląd proponujemy zabiegi regeneracji marki Joico, Seishin oraz Wella. Przy użyciu tych profesjonalnych kosmetyków, oraz przy pomocy sprzętu fryzjerskiego – Hair SPA włosy staja się piękne, lśniące oraz odbudowane.
  • Przedłużanie oraz zagęszczanie włosów. Profesjonalnie wykonany zabieg przedłużania włosów powinien być niedostrzegalny. Całą usługę poprzedza darmowa konsultacja, podczas której ustalana jest długość włosów, ich struktura, kolor, cena oraz czas trwania zabiegu.

Promocje

Dotyczą one nie tylko posiadaczy naszych kart rabatowych, ale i nowych klientów.

Każdy z nas lubi znaleźć dobrą okazją, lub kupić coś w wyjątkowej cenie i zaoszczędzić trochę pieniędzy. Dlatego staramy się żeby i u nas w salonie nie zabrakło takich możliwości. Każdy kto odwiedzi nasz salon otrzymuje możliwość skorzystania z obowiązujących promocji zmieniających się co miesiąc.