Innowacyjna technologia Oaze

Wszechobecny stres, niezdrowy tryb życia, zaburzenia równowagi hormonalnej, różnorodne choroby, starzenie organizmu, powszechne stosowanie preparatów uzyskiwanych na drodze syntezy chemicznej w kosmetykach i ulepszaczy żywności stanowią czynniki mające wpływ na stan naszych włosów i skóry. Czynniki te mogą powodować okresowe bądź trwałe wypadanie włosów, prowadzące do ich przerzedzenia i często do wyłysienia. Nie sposób się przed nimi ustrzec, ale możemy sobie pomóc sięgając po zdobycze nowoczesnej technologii.

W czasach gdy wygląd zewnętrzny odgrywa bardzo istotną rolę zwracamy uwagę jak jesteśmy postrzegani przez otoczenie, dbamy o swój wygląd i samopoczucie. Kult młodości to nie tylko szczupła sylwetka, twarz bez zmarszczek i brak siwych włosów, ale przede wszystkim posiadanie włosów, najlepiej mocnych, gęstych i lśniących.

Tych z Państwa, którzy mają problem z wypadaniem włosów, przerzedzeniem czy łysieniem lub chcących stosować profilaktykę aby najdłużej cieszyć się pięknymi włosami zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – jedynym na świecie opatentowanym hełmowym laserem stymulującym ukrwienie i wzrost włosów i skutecznie hamującym ich wypadanie.Laser Oaze ma udowodnione klinicznie działanie oraz posiada certyfikaty bezpieczeństwa CE, FDA.

Laser Oaze
Oaze jest laserem powstrzymującym utratę włosów oraz stymulującym wzrost nowych włosów dzięki terapii z wykorzystaniem niskoenergetycznego lasera. Dzięki Oaze odzyskasz nowe i mocne włosy.

  • Laser chroniący przed wypadaniem włosów.
    Urządzenie zbudowane jest z ciasno ułożonych laserów oraz mechanizmów wibrujących. Stymuluje ono skórę głowy oraz mieszki włosowe wzmagając odżywienie i dotlenienie włosów. Dodatkowo odpowiednia waga urządzenia stymuluje skórę poprzez akupresurę.
  • Równomiernie rozłożone lasery naświetlają całą skórę głowy.
  • Brak skutków ubocznych oraz bólu.

Terapia Laserem Oaze hamuje proces wypadania włosów oraz przyspiesza i wzmaga porost włosów, bezboleśnie oraz bez jakichkolwiek skutków ubocznych.