„Bądź piękna cały czas” to cykl działań naszej firmy mający na celu pokazanie, że brak włosów, tymczasowy lub ciągły, to nic strasznego. Obecnie rozwiązania są tak różnorodne i zaawansowane, że można wyglądać pięknie cały czas. Włosy są ważnym atrybutem naszego wyglądu. Ich strata spowodowana rożnymi czynnikami może wywołać negatywne uczucia. Chcąc temu zapobiec zaczęliśmy działać.

Warsztaty zorganizowane przy pomocy oraz udziale firm i fundacji miały na celu zapoznanie się z możliwościami uzupełnienia ubytków włosów. Zabawa z modelami i kolorami uzupełnień włosów spowodowała, że wiele Pań oswoiło się z nowa sytuacją, zaczęło czerpać radość z nowych możliwości wyglądu. Jeśli do tej pory włosy były krótkie, kręcone i ciemne, to można było wypróbować jak będziemy się czuć w długich, prostych i jasnych włosach. W ramach naszych różnych działań, Akcji Daj Włos, Warsztatów na oddziale Onkologii spowodowaliśmy, że wiele kobiet, które utraciły włosy, mogą znów się uśmiechać i czuć komfortowo.

Mieliśmy ten ogromny zaszczyt poznać i zaprosić do współpracy Panią Magdalenę Prokopowicz – Prezesa Fundacji Rak&Roll.
Tymbardziej jesteśmy dumni, że Pani Magdalena zaufała nam i naszej innowacyjnej metodzie uzupełnienia włosów. Pani Magdalena, która cały czas bardzo aktywnie wspierała osoby dotknięte chorobą, udowodniła, że cały czas, pomimo ciężkiej choroby,  można emanować pozytywną energią i wyglądać pięknie.

SecondHair Systems – metamorfoza Magdaleny Prokopowicz