Wella Professionals Elements to kolejny krok marki w kierunku naturalnej innowacji. Produkty z linii Elements swoje właściwości ochronne
i intensywnie odbudowujące zawdzięczają opracowanemu przez ekspertów kompleksowi NuTREE. Jego podstawą jest ekstrakt z naturalnego drewna, który stanowi silny przeciwutleniacz, pomagający neutralizować wolne rodniki, dzięki czemu zapobiega zniszczeniom struktury włosów. W połączeniu z pantenolem ekstrakt wykazuje działanie łagodzące podrażnienia i optymalizujące nawilżenie, co jest niezwykle korzystne dla kondycji włosów i skóry głowy.

Kosmetyki Wella Professionals Elements wnikają głęboko do wnętrza włosów, aby naprawić je oraz chronić integralną strukturę keratyny, białka będącego ich głównym budulcem. Pozbawione keratyny włosy stają się słabe i tracą swój naturalny blask. Produkty z linii Elements wzbogacone są także o formułę EDDS, która zapobiega utlenianiu i chroni włosy przed utratą kluczowych budulców. W rezultacie kompleksowanego działania wewnątrz struktury włosów oraz na ich powierzchni, stają się one mocniejsze, gładsze i widocznie odżywione, od nasady aż po końce.

W skład gamy Wella Professionals Elements wchodzą:
– Odbudowujący Szampon, który odżywia włosy i utrzymuje ich optymalne nawilżenie od nasady aż po końce,
– Odbudowująca lekka Odżywka, wzmacnia włókna włosów, pomagając zachować ich naturalną siłę i witalność,
– Maska, która intensywnie naprawia i przywraca prawidłową strukturę włosów oraz ich naturalną siłę,
– Lekki spray, który pomaga w codziennej stylizacji i chroni włosy przed niekorzystnymi zewnętrznymi czynnikami.

Linia Elements przeznaczona jest do wszystkich rodzajów włosów, także farbowanych.

Produkty dostępne w Klinice Włosa SecondHair od 13.07.2015!