Ciężka choroba dziecka to bardzo trudne doświadczenie. Bezsilność rodziców staje się jeszcze bardziej dotkliwa, gdy w wyniku choroby dziecko traci włosy i cierpi z powodu odrzucenia przez kolegów, ich drwin i złośliwości.

Także samo dziecko ogromnie przeżywa utratę włosów, rodzą się w nim kompleksy, spada samoocena, co może mieć wpływ na całe jego dorosłe życie. Dlatego my dorośli powinniśmy zrobić co w naszej mocy, żeby zmienić jego sytuację. Na szczęście nie jesteśmy w sytuacji bez wyjścia, doskonałe rozwiązanie na wypadanie włosów i łysienie dzieci stanowi SecondHair Systems® innowacyjna metoda uzupełniania włosów.

SecondHair Systems® to wyłącznie najlepszej jakości, hipoalergiczne materiały – przepuszczająca powietrze silikonowa mikroskóra, bezpieczne i niewidoczne mocowanie oraz doskonałej jakości włosy.

Nowe włosy dziecka będą wyglądać w pełni naturalnie i dadzą mu pełną swobodę by cieszyć się beztroskim dzieciństwem. Maluch będzie mógł znowu poczuć się w pełni akceptowany, radośnie bawić się z rówieśnikami, co z pewnością pomoże w walce z chorobą i szybkim powrocie do zdrowia. SecondHair Systems to doskonały sposób na łysienie dzieci. To rozwiązanie na wypadające włosy pozwoli Państwa pociechom nie tylko odzyskać włosy ale również pewność siebie i poczucie własnej wartości.

Nasi konsultanci są gotowi do pomocy.
(telefon, czat na żywo, e-mail)
Kontakt z konsultantem

znów zaczniesz cieszyć się życiem…