Do linii Naturaltech marki Davines dołączyła nowa rodzina produktów – Replumping.
Są to produkty przeznaczone do wszelkiego typu włosów, nadające elastyczność, wypełniające i zagęszczające strukturę włosów. Do tej pory kwas hialuronowy był stosowany głównie w medycynie estetycznej i ortopedii, Daviness inspirując się zachwytem konsumentów nad właściwościami wypełniającymi tej substancji, postanowił wykorzystać ją również w produktach do włosów.

W linii Replumping wyrożniamy:

Replumping shampoo
Łagodnie myjący szampon do wszystkich rodzajów włosów, bez siarczanów i parabenów.
Nadaje elastyczność i nawilża.
Sposób użycia: Delikatnie wmasuj produkt w wilgotne włosy, a następnie spłucz. Potwórz w razie potrzeby.

Replumping conditioner

Uelastyczniająca i nawilżająca odżywka bez parabenów do wszystkich rodzajów włosów.
Sposób użycia: Po umyciu włosów szamponem Replumping nałoż produkt na długość i końcówki osuszonych ręcznikiem włosów. Pozostaw na 2-3 minuty, a następnie przeczesz włosy. Dokładnie spłucz.

Replumping Hair Filler Superactive
Fluid Replumping bez spłukiwania, wolny od parabenów, wypełnia i zagęszcza strukturę włosów dzięki działaniu kwasu hialuronowego.
Sposób użycia: Po umyciu szamponem Replumping i użyciu odżywki Replumping zaaplikuj produkt na całą długość i końcówki osuszonych ręcznikiem włosów. Nie spłukujemy.

Skuteczność działania Replumping zapewniają składniki, które nigdy wcześniej nie były używane w pielęgnacji włosów: fitoceutyki ze śliwek, cudowne substancje bogate w polifenole i flawonoidy. Zwalczając wolne rodniki, zapobiegają starzeniu się komórek. Zapach zawiera olejki petitgrain z liści gorzkiej pomarańczy.

Dostępny jest również zabieg Replumping Superactive bazuje na efekcie „wypełnienia” za pomocą kwasu hialuronowego, dzięki czemu produkty te są zdolne przywrócić włosom elastyczność. Kwas hialuronowy zastosowany w Replumping Hair Superactive jest odpowiedzialny za przywrócenie odpowiedniego nawilżenia oraz deponowanie we włosie odpowiedniej ilości wody, wygładzając go i zagęszczając. Składnik ten jest równomiernie rozprowadzony na całej strukturze włosów, przez co umożliwia uwalnianie wody na całej długości, dając silny efekt nawilżenia i wygładzenia oraz wydłuża efekt stylizacji.