Innowacyjna technologia Oaze

Wszechobecny stres, niezdrowy tryb życia, zaburzenia równowagi hormonalnej, różnorodne choroby, starzenie organizmu, powszechne stosowanie preparatów uzyskiwanych na drodze syntezy chemicznej w kosmetykach i ulepszaczy żywności stanowią czynniki mające wpływ na stan naszych włosów i skóry. Czynniki te mogą powodować okresowe bądź trwałe wypadanie włosów, prowadzące do ich przerzedzenia i często do wyłysienia. Nie sposób się przed nimi ustrzec, ale możemy sobie pomóc sięgając po zdobycze nowoczesnej technologii.

W czasach gdy wygląd zewnętrzny odgrywa bardzo istotną rolę zwracamy uwagę jak jesteśmy postrzegani przez otoczenie, dbamy o swój wygląd i samopoczucie. Kult młodości to nie tylko szczupła sylwetka, twarz bez zmarszczek i brak siwych włosów, ale przede wszystkim posiadanie włosów, najlepiej mocnych, gęstych i lśniących.

Tych z Państwa, którzy mają problem z wypadaniem włosów, przerzedzeniem czy łysieniem lub chcących stosować profilaktykę aby najdłużej cieszyć się pięknymi włosami zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – jedynym na świecie opatentowanym hełmowym laserem stymulującym ukrwienie i wzrost włosów i skutecznie hamującym ich wypadanie.

Laser Oaze ma udowodnione klinicznie działanie oraz posiada certyfikaty bezpieczeństwa CE, FDA.

Laser Oaze
Oaze jest laserem powstrzymującym utratę włosów oraz stymulującym wzrost nowych włosów dzięki terapii z wykorzystaniem niskoenergetycznego lasera. Dzięki Oaze odzyskasz nowe i mocne włosy.

  • Laser chroniący przed wypadaniem włosów.
    Urządzenie zbudowane jest z ciasno ułożonych laserów oraz mechanizmów wibrujących. Stymuluje ono skórę głowy oraz mieszki włosowe wzmagając odżywienie i dotlenienie włosów. Dodatkowo odpowiednia waga urządzenia stymuluje skórę poprzez akupresurę.
  • Równomiernie rozłożone lasery naświetlają całą skórę głowy.
  • Brak skutków ubocznych oraz bólu.

Terapia Laserem Oaze hamuje proces wypadania włosów oraz przyspiesza i wzmaga porost włosów, bezboleśnie oraz bez jakichkolwiek skutków ubocznych.