Czym jest mikropigmentacja?

Problem łysienia czy przerzedzenia włosów dotyka zarówno dojrzałych jak i młodych mężczyzn. Problemy z włosami wpływają negatywnie na psychikę, powodują kompleksy i obniżenie samooceny. Metoda HFS to doskonałe rozwiązanie dla osób borykających się z problemem utraty czy przerzedzenia włosów.

Metoda mikropigmentacji skóry głowy pozwala skutecznie „odtworzyć” włosy na skórze. HFS jest jedyną na świecie metodą mikropigmentacji skóry głowy gdzie stosuje się nie tylko klasyczne metody, ale również specjalny Roller, który w szybkim tempie symuluje drobne włoski. Koniec z zakolami, zaczeskami i różnego rodzaju metodami maskowania przerzedzeń.

Problem łysiny nareszcie z głowy!

image_179

Mikropigmentacja skóry głowy HFS – rewelacyjny sposób na łysienie i kamuflaż blizn w wersji HI TECH.

Dla kogo?

Mikropigmentacja skóry głowy dedykowana jest zarówno mężczyznom jak i kobietom. Zabieg można wykonać zarówno w przypadku całkowitej utraty włosów, przerzedzenia włosów, łysienia plackowatego czy w celu kamuflażu blizn na głowie.

Metoda Mikropigmentacji HFS jest idealnym rozwiązaniem również dla kobiet, gdzie optycznie zagęszcza się długie lub półdługie włosy. Blada skóra staje się ciemniejsza i nie prześwituje przez przerzedzone włosy. Na skórze uzyskujemy efekt delikatnego cienia dopasowanego odpowiednio do koloru włosów. Efekt zamaskowania przerzedzeń jest podobny jak w przypadku stosowania produktów z mikro włóknami marki np Toppik, natomiast pozostaje na głowie do 2 lat i sprawia, że w każdej sytuacji będziesz czuć się pewnie i komfortowo.

Jak przebiega zabieg?

 1. Konsultacja
  Mikropigmentacja skóry głowy rozpoczyna się od konsultacji podczas której klient uzyska odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące zabiegu i obejrzy wykonane zdjęcia klientów, którzy skorzystali z tej metody.
  Następnym krokiem jest ustalenie i narysowanie linii włosów oraz doboru odpowiedniego koloru pigmentu.
 2. Test pigmentu
  Bardzo ważne jest by wykonać również test pigmentu na małej powierzchni skóry by wykluczyć alergię oraz upewnić się, czy wybrany kolor pigmentu jest właściwy. Reakcje alergiczne raczej nie występują, ale chcemy mieć 100% pewność zanim przystąpimy do zabiegu. Szeroki wybór profesjonalnych pigmentów farmaceutycznych gwarantuje perfekcyjne dopasowanie koloru oraz odcieni do naturalnych włosów i karnacji skóry.
 3. Zabieg
  Przed wykonaniem pierwszego zabiegu dokładnie ustalamy wspólnie z Klientem jaka ma być docelowa gęstość, odcień oraz linia włosów.
  Wspólnie wybieramy najlepszą opcję mając na uwadze preferencje Klienta, tak aby efekt był jak najbardziej naturalny.
  Przystępujemy do mikropigmentacji i wprowadzenia pod skórę pigmentu za pomocą klasycznej pojedynczej igły bądź Rollera podłączonego do urządzenia ORON57.

Roller – ORON 57

Specjalny aparat ORON 57 to profesjonalne i zaawansowane technologicznie urządzenie przeznaczone do mikropigmentacji włosów na skórze głowy. W urządzeniu tym zastosowano rozwiązania najnowszej generacji gwarantujące 100% precyzję oraz najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny. Aparat posiada wbudowane, wzmocnione mikroprocesory zapewniające głębokość, tempo i równomierność nakłuć.

Roller to pierwszy na świecie opatentowany kartridż, wyposażony w obracające się igły oraz system sprężynowy zapewniający szybki i precyzyjny sposób wykonania zabiegu mikropigmentacji na całej skórze głowy. Roller jest sterylny i przeznaczony do jednorazowego użytku.
Nie zawsze do zabiegu mikropigmentacji skóry głowy wykorzystywany jesy Roller, stosuje się również klasyczną metodę przy wykorzystaniu  pojedynczej igły.

Zabieg trwa około1-1,5 godziny a rezultaty widoczne są natychmiast.

roll_man

Korzyści:

 • Zabieg mikropigmentacji dedykowany jest zarówno kobietom, jak i mężczyznom.
 • Polecany jest osobom borykającym się z problemem naturalnie postępującej utraty włosów, łysienia plackowatego oraz utratą włosów na skutek chemioterapii.
 • Zabieg polecany jest też do „zagęszczania” włosów.
 • Aparat zabiegowy posiada certyfikat medyczny, a sama metoda jest higieniczna i całkowicie bezpieczna.
 • Dzięki metodzie HFS będą mogli Państwo samodzielnie zdecydować o kształcie symulacji, dopasowując linię włosów do wieku, kształtu twarzy i indywidualnych preferencji wizualnych.
 • Będą Państwo mogli skutecznie ukryć wszelkie niedoskonałości i blizny na skórze głowy.

Trwałość Mikropigmetacji HFS

Okres trwałości pigmentu (pozostawanie w naskórku) jest różny i tak naprawdę trudno jednoznacznie go określić. Może wynosić od roku do 2 lat w zależności od indywidualnej reakcji skóry na pigmentowanie i jej zdolności do utrzymania barwnika w naskórku. Wyróżnia się kilka czynników, które mają wpływ na to jak długo pigment pozostanie w skórze:

 • wiek,
 • czas regeneracji naskórka,
 • typ skóry,
 • pH skóry,
 • rodzaj fototypu skóry,
 • ekspozycja na światło słoneczne lub solarium,
 • zażywanie leków, maści sterydowch itp.

Czas na ULTRANOWOCZESNY
– pierwszy na świecie –

OPATENTOWANY ZABIEG PERMANENTNEJ SYMULACJI

włosów na skórze głowy
HFS (Hair Follicle Simulation)

Przed i po mikropigmentacji

Magazyn Eden uznał zabieg Mikropigmentacji skóry głowy HFS za Hit ESTETYCZNY 2013.